poniedziałek, 1 czerwca 2015

Pachnące żele pod prysznic z CD

Jakiś czas temu pisałam Wam o pachnących atomizerach z firmy CD, natomiast dziś przygotowałam kilka zdań na temat żeli pod prysznic z tych samych serii zapachowych, które połączone duetami dają intensywniejszy efekt zapachowy na skórze. Jeśli jesteście ciekawi co sądzę o tych pachnących żelach, zapoznajcie się z poniższą recenzją.

Żele pod prysznic oceniam bardzo dobrze. Ich opakowanie jest klasyczne, bardzo proste i estetyczne. Przeźroczysta faktura plastiku sprawia, że mamy kontrolę nad pojemnością kosmetyku. Obydwa zapachy są bardzo świeże i sprawdzają się idealne w letnie dni, kiedy każde orzeźwienie jest wskazane. Pienią się bardzo dobrze nawet przy małej porcji wylanej na myjkę. Wiem, że wiele osób przywiązuje uwagę do tego, aby forma żeli czy to szamponów była przeźroczysta, co wskazuje na brak pewnych, nieciekawych związków w składzie kosmetyku. Ideą firmy CD jest świadome pomijanie kontrowersyjnych składników, co oczywiście jest dużym pozytywem. Cieszę się, że coraz więcej firm przywiązuje do tego uwagę. Po dłuższym ich stosowaniu nie dostrzegam żadnego negatywnego wspływu na skórę ciała. Nie została w żaden sposób podrażniona ani przesuszona.
Myślę, że nie ma sensu rozwodzić się nad tymi produktami. Są to bardzo dobre kosmetyki, pięknie pachnące i dobrze pieniące się. Do codziennej pielęgnacji będą wystarczająco dobre.


10 komentarzy:

 1. super że nie przesuszają skóry, pewnie kiedyś po nie sięgnę

  OdpowiedzUsuń
 2. Hmm nigdy nie slyszalam o tej firmie :P

  OdpowiedzUsuń
 3. kiedyś słyszałam ale nic nei miałam

  OdpowiedzUsuń
 4. Nigdy wcześniej nie słyszałam o tej firmie, ale skoro nie przesuszają skóry to może się na nie skuszę:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nigdy nie słyszałam o tej firmie, gdzie można dostać ich kosmetyki? Bo opis mnie trochę zaciekawił :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Znam skądś logo tej firmy - jakie produkty jeszcze mają i gdzie można je kupić? :) Bo wydaje mi się, że już coś kiedyś od nich miałam. :) NIe za bardzo lubię takie proste zapachy, ale z chęcią wypróbowałabym tej cytrynki dla letniego orzeźwienia. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. o zapachu granatu na pewno super :) już czytałam o nim same pozytywy :)

  OdpowiedzUsuń
 8. ooo tego jeszcze nie widziałam! :) ciekawa jestem tych zapachów :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Owoc granatu pewnie przydałby mi do gustu :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Owoc granatu chętnie przetestowałabym w swojej łazience.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz!