poniedziałek, 24 sierpnia 2015

DELIATNA I MIĘKKA SZCZOTECZKA DO ZĘBÓW OD CURAPROXO zębach nie mówi sięzbyt dużo. Pasta i szczoteczka to niezbędnik chyba każdego człowieka. Moje uzębienie jest dośćwymagające, a to za sprawą wrażliwości nie tylko zębów ale i dziąseł, które podczas szczotkowania majątendencję do krwawienia. Dlatego od pewnego czasu poszukuje szczoteczki idealnej. Pierwszym krokiem w tym zakresie było kupno szczoteczki elektrycznej marki Oral B. Pięknie domywa, ale czasem powoduje krwawienie. Zbawienne w czasie nadwrażliwości i momentach, gdy jestem poza domem okazało się posiadanie dość popularnego produktu Curaprox.

Szczoteczki tej firmy są bardzo delikatne, a producent zapewnia o następujących cechach:


 • Delikatne czyszczenie dzięki włóknom CUREN®
 • Skuteczne oczyszczanie powierzchni zębów dzięki gęsto ułożonym włóknom CUREN®
 • Dostęp do wszystkich obszarów: kompaktowa, lekko odchylona główka
 • Ośmiokątna rączka pomaga użytkownikom trzymanie szczoteczki pod właściwym kątem

Przyznam szczerze, że jak dotąd nie miałam tak gęstej i tak delikatnej szczoteczki w standardowym wydaniu. Sądziłam, że to przereklamowany produkt, jednak zdanie zmieniłam od pierwszego użycia. Obawiałam się uczucia "niedomytych" zębów ale tej efekt zupełnie nie występuje. Szczoteczka jest delikatna i świetnie szczotkuje się szkliwo, przy czym delikatnie masuje wrażliwe dziąsła. Dla mnie to jedna z najlepszych szczoteczek tradycyjnych, a co najważniejsze dostępna jest zarówno w sieci jak i w aptekach stacjonarnych, gdzie średnia jej cena to około 15 zł. Duży plus za ochronny plastik , który wsuwamy na główkę szczoteczki - jest to przydatne przy wyjazdach - chroni przez zniekształceniem włosa oraz bakteriami.


12 komentarzy:

 1. Takiej szczoteczki jeszcze nigdy nie miałam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Takiej szczoteczki jeszcze nigdy nie miałam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. No proszę , taka nie pozorna a taka dobra :)

  OdpowiedzUsuń
 4. siostra ma, ale nic mi o niej nie wspominała:D

  OdpowiedzUsuń
 5. Zaciekawiła mnie ta szczoteczka

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawy wymysł ;p Ja korzystam ze szczoteczki elektrycznej, ale zwykła też czasem się przydaje, więc nie wykluczam, że kiedyś się skuszę ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nigdy nie miałam takiej szczoteczki. Niedawno z manualnej przerzuciłam się na elektryczną i jestem zadowolona z tego powodu ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Używam od jakiegoś czasu i nie zamienię :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Fajna ta szczoteczka, ale dla mnie nieco zbyt delikatna.

  OdpowiedzUsuń
 10. miałam i mogę gorąco każdemu polecić-mimo, że są bardzo delikatne to idealnie czyszczą zęby a do tego oszczędzają dziąsła. niestety geba przed wyjazdem z Polski zapomniałam kupić nowe i teraz się jakimś Jordanem katuję:(

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja też używam od dłuższego czasu i jestem zadowolona. Solidna pozycja.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz!