niedziela, 21 sierpnia 2016

MINIEUROLAND W KŁODZKU

Całkiem niedawno w Kłodzku powstał Park Miniatur Minieuroland. Z podobnym obiektem miałam do czynienia w Kowarach (niedaleko Karpacza). Podczas ostatnich dni urlopu skuszona opiniami i intensywną promocją obiektu, postanowiłam przekonać się na własne oczy o co tyle szumu.

Minieuroland osiąga powierzchnię 20 tys. m² i liczy obecnie ponad 30 miniatur a docelowo planowanych jest ponad 100. Makiety wzorowane są na najpopularniejszych budowlach z całego świata, w tym z Europy i Dolnego Śląska.

Po zapoznaniu się z informacjami ze strony internetowej stwierdziłam, że park odwiedzę ponownie, ponieważ w najbliższej przyszłości powstanie tam miniatura jednej z najwyższych budowli świata jaką jest Petronas Twin Towers z Kuala Lumpur. Wieże osiągną 30 metrów wysokości i posiadać będą taras widokowy.

Sam park przyciąga uwagę pięknem kwiatów i kolorowych budowli sporych rozmiarów. Pełny jest oczek wodnych, ścieżek, roślinności oraz miejsc do odpoczynku. Na terenie parku znajduje się sporej wielkości plac zabaw dla dzieci oraz miejsca na spożycie posiłku czy deseru. Zdecydowanie warto zabrać tam dzieciaki.


Przydatne linki:

- odwiedzone przeze mnie miejsca www.ewkabloguje.blogspot.com/mojewyjazdy

- mój Instagram www.instagram.com/aktualna

- strona główna obiektu www.minieuroland.pl
7 komentarzy:

 1. Jak tam cudnie!! :) chętnie z synkiem bym się tam wybrała :) ale może za rok, lub dwa jak będzie większy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. fantastycznie, wszędzie dużo kwiatów. chciałaby odwiedzić to miejsce, nigdy nie byłam w żadnym parku miniatur

  OdpowiedzUsuń
 3. Byłam w Kłodzku, ale wstyd przyznać że nie wiedziałam o tym miejscu.

  OdpowiedzUsuń
 4. jakie cudne miejsce, przepiękne

  OdpowiedzUsuń
 5. Faqja juaj e bukur, mund të jetë e dobishme për shumë njerëz. I besuar këtë link, unë shpresoj se jeni dakord, ju faleminderit.

  Obat GERD
  Obat Herbal
  Obat Epilepsi
  Obat Herbal Lipoma
  Obat Jantung Anak Bocor

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz!